Komórki organizacyjne Przedsiębiorstwa Komunalnego

I. DYREKTOR TECHNICZNY
DZIAŁ INFRASTRUKTURY WODOCIĄGOWEJ, KANALIZACYJNEJ, OCZYSZCZALNI

1.  Przedmiot działalności: 
  • utrzymanie, obsługa ujęć i stacji uzdatniania wody, 
  • dostawa wody do odbiorców,
  • eksploatacja sieci wodociągowej, 
  • wymiana wodomierzy, 
  • odbiór ścieków od dostawców, 
  • eksploatacja i konserwacja infrastruktury kanalizacyjnej,
  • opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych,
  • oczyszczanie osadników i kratek ulicznych,
  • inspekcja TV sieci kanalizacyjnych kamerą inspekcyjną,
  • ciśnieniowe czyszczenie oraz udrażnianie sieci kanalizacyjnych,
  • profesjonalne wykrywanie wycieków wody,
  • Świadczenie usług posiadanym sprzętem!     
     Kadra 
Dyrektor, Kierownik Działu Infrastruktury: Roman Janiszewski - 
roman.janiszewski@pkkomes.pl
Z-ca Kierownika Działu Infrastruktury ds. Wodociągowych: Artur Kopyciński - artur.kopycinski@pkkomes.pl
Z-ca Kierownika Działu Infrastruktury ds. Kanalizacyjnych: Tomasz Kadziński - tomasz.kadzinski@pkkomes.pl 
Inspektor: Marzanna Gałkowska - galkowska@pkkomes.pl 
Referent: Katarzyna Kendzierska - katarzyna.kendzierska@pkkomes.pl 

2. Przedmiot działalności: 
  • oczyszczanie ścieków, 
  • przyjmowanie ścieków dowożonych samochodami asenizacyjnymi, 
  • badania laboratoryjne wody i ścieków.  
     Kadra 
Z-ca Kierownika Działu Infrastruktury ds. Oczyszczalni Ścieków:
        Alicja Liszewska -
 alicja.liszewska@pkkomes.pl
Laborant: Kinga Felka - kinga.felka@pkkomes.pl  
        Laborant: Anna Kubanowska - anna.kubanowska@pkkomes.pl  

Inkasenci: 
Andrzej Małecki 
Sławomir Janiszewski  

II. DZIAŁ USŁUG KOMUNALNYCH 

Przedmiot działalności: 
  • odbiór odpadów komunalnych 
  • letnie i zimowe utrzymanie czystości miasta  
     Kadra 
Kierownik: Roman Michalski - michalski@pkkomes.pl      
1. Sekcja Administracyjno-Biurowa 
Z-ca Kierownika: Zbigniew Ożdżyński - o.zbigniew@pkkomes.pl 
Referent: Joanna Więcławska - wieclawska@pkkomes.pl  

III. DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY 
Główny Księgowy: Wanda Waszin - waszin@pkkomes.pl     
1. Dział finansowo-administracyjny
       1.1. Sekcja finansowo-księgowy  
Starszy Księgowy: Agnieszka Nejno-Szymborska agnieszka@pkkomes.pl 
Księgowy: Malwina Grudzińska - malwina.grudzinska@pkkomes.pl 
Starszy Księgowy - Kasjer: Teresa Wawrzyńska
        - teresa.wawrzynska@pkkomes.pl 
       1.2. Sekcja płacowo-kadrowa, socjalna 
Inspektor ds. kadrowo-płacowych: Katarzyna Wiśniewska   - wisniewska@pkkomes.pl  

IV. DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-PRAWNY 
Kierownik: Alfred Marek Dombrowski - dombrowski@pkkomes.pl 
      1. Sekcja Planowania i Rozwoju
Referent: Joanna Klonowska - joanna.klonowska@pkkomes.pl      
2. Sekcja administracyjno-biurowa 
Referent: Beata Olender - olender@pkkomes.pl 
  Informatyk: Michał Górecki - michal.gorecki@pkkomes.pl     


Wytworzył: Piotr Cieszyński (1 marca 2010)
Opublikował: Beata Olender (1 marca 2010, 09:00:21)

Ostatnia zmiana: Michał Górecki (2 lutego 2017, 08:23:00)
Zmieniono: Aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 11313

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij